Tréninky

Místo:hala
Termín:pátek 17.00-18.30 hod.

Místo:tělocvična
Termín:středa 18.00-19.30 hod.

Aktuality - archív novinek

Tři body z třešťské Colours arény

Další dva zápasy Ligy Vysočiny odehráli florbalisté Spartaku v sobotu 9.11. v Třešti . V ranním zápase zvítězili nad béčkem Okříšek-Kněžic 9:3 .
Stejným výsledkem , ovšem v náš neprospěch skončil odpolední zápas s béčkem jihlavské FBŠ .
Liga Vysočiny pokračuje pro Spartak v neděli 1.12. v domácím prostředí ( 9:00 Pacovští Honzíci , 13:30 FBC Salamandra Apoly )

PSKC Okříšky-Kněžice B - TJ Spatak Třebíč 3:9 ( 0:3 , 2:0 , 1:6 )
G: Holas 3 , Veselý 2 , Vašíček 2 , Matoušek Jiří , Kabelka
Vyloučení : 2:2 ( Hambálek , Holas )
Využití : 0:1

TJ Spartak Třebíč - FBŠ Sabots Jihlava B 3:9 ( 0:5 , 1:2 , 2:2 )
G: Urbánek , Holas , Matoušek Jiří
Vyloučení : 1:3 ( Matoušek Jiří )
Využití : 1:0
Oslabení : 0:1

M.P.

V domácím prostředí bez zaváhání

V sobotu 26.10. se v třebíčské městské hale odehráli zápasy 7. a 8. kola Ligy Vysočiny . Hráči třebíčského Spartaku nezaváhali a využili domácího prostředí k zisku šesti ligových bodů .

Hippos Žďár n. S. C - TJ Spartak Třebíč 5:9 ( 0:6 , 3:1 , 2:2 )

G: Matoušek Jiří 2 , Veselý 2 , Janata 2 , Kabelka 2 , Urbánek
Vyloučení : 5:3 ( Sochor , Matoušek Jiří , Holas )
Využití : 2:3


TJ Spartak Třebíč – TJ Tatchenta Zhoř 12:5 ( 1:2 , 5:3 , 6:0 )

G: Veselý 4 , Holas 2 , Janata 2 , Kabelka , Urbánek , Nevosad Zdeněk , Matoušek Jiří
Vyloučení : 3:4 ( Nevosad Zdeněk 2 x , Vašíček )
Využití : 3:1
Oslabení : 0:1

Další kolo odehraje Spartak v sobotu 9.11. v Colours Aréně Třešti :
10:30 PSKC Okříšky – Kněžice B
13:30 FBŠ Sabots Jihlava B

M.P.

V Přibyslavi v plné sestavě s plným bodovým ziskem

V sobotu 19.10. se v Pribináček aréně v Přibyslavi odehráli zápasy 5. a 6. kola Ligy Vysočiny mužů . Hráči Spartaku se sešli již v plné „dvoulajnové“ sestavě a na výsledcích to bylo znát .
Již v druhé minutě zápasu s Jihlavou se o vedoucí gól postaral Janata . Ve čtvrté minutě bylo po gólu Hambálka na světelné tabuli již skóre 2:0 . V průběhu první části hry sice Jihlava srovnala , ale v druhé třetině skóroval opět Janata a Vašíček . Začátek závěrečné třetiny tak začínal za stavu 4:2 . Hned v úvodu přidal pátý gól Veselý . V samotném závěru zápasu však Jihlava snížila během dvou minut na rozdíl jedné branky . V poslední minutě však dramatický závěr odmítl Kabelka a upravil na konečných 6:4 .
Gólovou smršť v druhém zápase – třebíčském derby – proti SK Snipers B zahájil již v 19. vteřině Janata . O vítězi zápasu se rozhodlo již po první třetině , která končila za stavu 0:7 . Hned v úvodu druhé třetiny upravili hráči Snipers skóre na 1:7 , a dlouhých devět minut pak gól nepadl . V závěru třetiny Spartak přidal další tři branky a jednu z proměněného samostatného nájezdu Jakub Matoušek . Poslední třetina proběhla i skončila stejně jako první a po závěrečné siréně tak na světelné tabuli svítilo skóre 1:18 .
Ziskem šesti bodů se tak Spatak posunul na páté místo ligové tabulky .

TJ Spartak Třebíč – FBŠ Shooters Jihlava C 6:4 ( 2:2 , 2:0 , 2:2 )

G : Janata 2 , Hambálek , Vašíček , Veselý , Kabelka
Vyloučení : 1:0 ( Veselý )
Bez využití

Snipers Třebíč B – TJ Spartak Třebíč 1:18 ( 0:7 , 1:4 , 0:7 )

G: Holas 5 , Matoušek Jiří 4 , Janata 3 , Kabelka 3 , Matoušek Jakub 2 ( 1 ze SN ) , Veselý
Vyloučení : 1:0
Bez využití

Další dva zápasy odehrají hráči Spartaku v sobotu 26.10. v domácím prostředí na hale TJ Spartak Třebíč ( 9:00 – Hippos Žďár n.S. C , 13:30 – TJ Tatchenta Zhoř )

M.P.

Ve Skutči bez bodu

V sedmi lidech odehráli hráči třebíčského Spartaku v sobotu 5.10. další dvě utkání ligy Vysočiny .
Sestava :
G : Caha
O + Ú : Holas , Slavíček ( G ) , Matoušek Jiří , Matoušek Jakub , Urbánek , Prášek

Pacovští Honzíci – TJ Spartak Třebíč 8:4 ( 2:2 , 3:0 , 3:2 )
G: Holas , Urbánek , Matoušek Jiří , Matoušek Jakub
Vyloučení : 4:1 ( Holas )
Využití : 1: 2

TJ Spartak Třebíč – FBC Salamandra Apoly 3:7 ( 2:4 , 1:1 , 0:2 )
G: Matoušek Jiří 2 , Matoušek Jakub ( SN )
Vyloučení : 1:2 ( Matoušek Jakub )
Bez využití

Příští zápasy se odehrají 19.10. v Přibyslavi . Ve 12:00 proti FbŠ Shooters Jihlava C a v 15:00 třebíčské derby s SK Snipers B

M.P.

Tři body z úvodních zápasů sezóny 2013/14 v Třešti

V sobotu 21.9. odehráli v Třešti florbalisté třebíčského Spartaku první dva zápasy sezóny 2013 / 14 . V prvním zápase porazili SK Juvenis Přibyslav vysoko 13:5 . Ve druhém zápase , pouze se třemi hráči na střídání , podlehli SK JeMoBu 4:8 .
TJ Spartak Třebíč – SK Juvenis Přibyslav 13:5 ( 4:2 , 5:0 , 4:3 )
G: Holas 4 , Matoušek Jiří 3 , Matoušek Jakub 2 , Veselý 2 , Kabelka , Prášek
Vyloučení : 4:2 ( Nevosad Zd. , Kabelka , Sochor , Veselý )
Využití : 2:2

SK JeMoBu – TJ Spartak Třebíč 8:4 ( 3:0 , 2:1 , 3:3 )
G: Holas 2 , Nevosad Zd. , Veselý
Vyloučení : 4:4 ( Sochor třikrát , Hambálek )
Využití : 1:1 Oslabení : 1:1

Další zápasy se odehrají v sobotu 5.10. v MSH Skuteč ( 9:30 Pacovští Honzíci , 12:30 FBC Salamandra Apoly ) ... zdroj www.cfbu.cz


M.P.

Přátelské utkání s SK Horácká Slavia Třebíč

Ve středu 12.6. se v třebíčské sportovní hale utkali již počtvrté v přátelském zápase florbalisté třebíčského Spartaku s hokejisty Horácké Slavie . Zatímco florbalisté mají momentálně letní přestávku a sestavu složili z hráčů A i B týmu , pro hokejisty byl zápas součástí již probíhající letní přípravy .
První branka utkání padla až v závěru první části hry , kdy se do vedení dostali hokejisté . V úvodu druhé třetiny vyrovnal za florbalisty Jan Moudrý . Poslední třetina začínala za nerozhodného stavu 1:1 . V šesté minutě dvěma slepenými góly získali hokejisté dvoubrankový náskok , který se jim podařilo udržet téměř do konce utkání . V poslední vteřině zápasu upravil na konečných 2:3 Jan Nevosad .

TJ Spartak Třebíč - SK Horácká Slavia Třebíč 2:3 ( 0:1 , 1:0 , 1:2 ) - 2 : 2 na zápasy.
Sestava TJ Spartak : Caha - Janata , Nevosad J. , Nevosad Z. , Moudrý , Vojan , Petr , Veselý - Urbánek , Prášek , Sochor , Svobod

 

V sobotu 23.3.2013 se uskuteční domácí zápasy 3.ligy

Přijďte podpořit naše chlapi při domácích zápasech na naší hale od 9.00 a 14.30 hod. Zvou pořadatelé....

 

V sobotu 30.3. na 13. ročník turnaje....

Zveme všechny příznivce florbalu na turnaj ČEZ FLORBAL CUP 13 na kterém se představí 6 týmů z Třebíčska. Pro první 4 týmy budou připraveny poháry a další věcné ceny,
pro nejlepšího střelce a brankaře také pěkné ceny....proto neseďte doma a přijďte podpořit náš tým !!

 

Spartak přivezl 3 body.

17. a 18. kolo florbalové 3.ligy mužů odehráli florbalisté třebíčského Spartaku v nedaleké Třešti v neděli 3.března . Museli se obejít bez zraněného Karla Kabelky , který utkání sledoval ze střídačky . V dopoledním utkání poprvé v letošní sezóně změřili síly s FbC Spartak Kaplice . Po bezbrankové první třetině , která nepřinesla vyložené šance ani na jedné straně , si ve druhé třetině třebíčský Spartak vytvořil dvěma brankami Vlacha a jedné trefě Hambálka tříbrankové vedení . V úvodu poslední části hry soupeř snížil na rozdíl dvou gólů , ovšem góly Hambálka a Zdeňka Novosada si třebíčští vytvořili čtyřbrankový náskok . Míček se sice ještě dvakrát dostal za záda gólmana Slavíčka , ale tři body za vítězství 5:3 si připsal třebíčský Spartak . V odpoledním utkání byl soupeřem SK JeMoBu . V úvodní třetině zajistil vedoucí branku Vladimír Vlach . První přestávka se nečekaně protáhla , neboť bylo zjištěno že do branky SK JeMoBu nastoupil hráč , který byl v zápisu uveden pod jiným jménem . Po jeho vystřídání a provedení zápisu o tomto přestupku se utkání dohrávalo . Soupeř ve druhé části hry srovnal na 1:1 . Další gól přidal v úvodu třetí třetiny , vzápětí však Zdeněk Nevosad srovnal na 2:2 . Po té soupeř získal dvobrankové vedení , které nemělo dlouhé trvání . Nejprve Lukáš Veselý snížil na 3:4 a na 4:4 srovnal opět Zdeněk Nevosad 46 vteřin před koncem utkání . 29 vteřin před koncem však padl poslední gól utkání , a to za záda Martina Slavíčka . Skóre se tedy zastavilo na 5:4 pro SK JeMoBu . Přestupek SK JeMoBu bude ale řešen disciplinární komisí ČFbU a s největší pravděpodobností skončí kontumací ve prospěch TJ Spartak Třebíč .
Nyní je třebíčský Spartak se šestadvaceti body na 7. místě třetiligové tabulky .
FBC Spartak Kaplice - TJ Spartak Třebíč 3:5 ( 0:0 , 0:3, 3:2)
Branky : Vlach 2 , Hambálek 2 , Zdeněk Nevosad
SK JeMoBu – TJ Spartak Třebíč 5:4 ( 0:1 , 1:0 , 4:3 )
Branky: Nevosad Zdeněk 2 , Vlach , Veselý
text: M. Prášek

 

Všechny body doma...

V sobotu 26.ledna 2013 odehráli třebíčští florbalisté zápasy 15. a 16. kola 3. ligy mužů . V dopoledním utkání porazili SK JeMoBu těsně 5:4 . Po dvou brankách Spartaku vstřelili Zdeněk Nevosad a Jiří Matoušek , jednou skóroval Martin Janata . Odpoledne čekal soupeř z nejvyššího místa tabulky - FbŠ Jihlava . Průběh zápasu však neodpovídal postavení týmů v tabulce . Domácí byli Jihlavě rovnoceným soupeřem a byla to Jihlava , která musela v závěru dotahovat . V dramatické koncovce při jihlavské power-play nakonec ale domácí jednobrankový náskok udrželi . Stinnou stránkou zápasu je vážné zranění Karla Kabelky , pro kterého tímto letošní sezóna předčasně skončila . Hattrickem se blýskl Lukáš Veselý , dvě branky přidal Martin Janata , po jedné vstřelili Vojtěch Urbánek , Zdeněk a Jan Nevosadovi .
Po dvou zápasech v domácím prostředí si třebíčští florbalisté připisují 6 bodů , a aktuálně jsou na šestém místě třetiligové tabulky .

Michal Prášek

 

V sobotu 26.1. jsou zápasy ligy doma na hale.

Přijďte povzbudit náš tým v sobotu od 9 h. proti Moravským Budějovicím a na derby s Jihlavou od 14.30 h. Zvou pořadatelé.....

 

3 body jsou doma

Ve 13. a 14.kole 3.ligy mužů naši přivezli 3 body
za výhru nad Slovanem Jindřichův Hradec 6 : 4
góly: Vladimír Vlach 4x, Jiří Matoušek 2x
a s Jihlavou smolně prohráli 5 : 3
góly: Vladimír Vlach 2x, Karel Kabelka 1x
Za dobré výsledky týmu všem našim hráčům gratuluji, hlavně Vlašákovi, který dal celkem 6 branek :o)
I.H.

 

Chlapi tentokrát remizovali v obou zápasech 11. a 12. kola 3.ligy....

Sokol Erupting Dragons H. Brod B - TJ Spartak Třebíč 3:3
Góly: Josef Hambálek 1x, Lukáš Veselý 1x a Karel Kabelka 1x
FK Slovan Jindřichův Hradec - TJ Spartak Třebíč 4:4
Góly: Josef Hambálek 2x, Jiří Matoušek 1x a Jakub Matoušek1x
Přínosem v zápasech byl Pepa Hambálek, ktery dal 3 branky..

 

Dvanáctý ročník ovládly Budějovice

Třebíč - Ve stínu florbalového mistrovství světa ve švýcarském Curychu napsal svou dvanáctou kapitolu tradiční turnaj Čez florbal cup. Stejně jako v předešlých ročnících bylo k vidění spoustu zajímavých zápasů. Prvenství tentokrát obsadili Sršni z Moravských Budějovic, kteří ve finále porazili jaroměřické Orly. V jejich řadách najdeme nejlepšího brankáře turnaje. Pořádající Spartak Třebíč B s nejlepším střelcem Janem Moudrým obsadil třetí příčku, o kterou si to rozdal s Valčí. Domácí celek, i když první místo neobhájil, splnil druhý cíl. „Byl to těžký turnaj a jsme rádi alespoň za tu třetí příčku. Na semifinále jsme byli již oslabení o dva útočníky, ale na bedně jsme nakonec skončili,“ hodnotí organizátor akce z pořádajícího klubu Ivan Hotový.
Výsledky: Bítovánky – Spartak Třebíč B 1:2, Milatice – Rouchovany 4:0, Sokol Třebíč- Jaroměřice 0:1, Valeč- M. Budějovice 1:5, Bítovánky - Sokol Třebíč 2:0, Milatice- Valeč 2:3, Spartak Třebíč B - Jaroměřice 2:2, Rouchovany - M. Budějovice 2:8, Spartak Třebíč B - Sokol Třebíč 3:1, Milatice - M. Budějovice 1:3, Bítovánky – Jaroměřice 3:6, Rouchovany – Valeč 1:1. Semifinále: Jaroměřice – Valeč 4:1, Spartak Třebíč B - M. Budějovice 2:4. Utkání o 5. místo: Bítovánky – Milatice 1:0. Utkání o 3. místo: Valeč - Spartak Třebíč B 1:5. Finále: Jaroměřice - M. Budějovice 2:4.
Celkové umístění: 1. M. Budějovice, 2. Jaroměřice, 3. Spartak Třebíč, 4. Valeč. Nejlepší střelec: Jan Moudrý (Spartak). Nejlepší brankář: Tomáš Caha (Jaroměřice). (spo)

Text: Jiří Oborný Třebíčský Deník
http://trebicsky.denik.cz/ostatni_region/dvanacty-rocnik-ovladly-budejovice-20121205.html

 

TJ Spartak florbal B zve na turnaj ČEZ FLORBAL CUP 12

Srdečně všechny zveme na turnaj v neděli 2.12.2012 od 9.00 hod. na hale TJ Spartak, kde se představí 8 týmů z Třebíčska.
Přijďte fandit....zvou pořadatelé.
I.H.

 

 

 


Hrálo se 9. a 10. kolo 3.ligy

Chlapi se vrátili z Kaplic s polovičním úspěchem, 3 body jsou ale doma...
FBC Sokol Písek TJ Spartak Třebíč 5:11
1. část 01:23 - 79 Vladimír Vlach
2. 2. část 00:17 - 99 Zdeněk Nevosad
3. 2. část 00:25 - 19 Karel Kabelka
4. 2. část 03:05 - 13 Jiří Matoušek
5. 2. část 10:36 - 99 Zdeněk Nevosad
6. 2. část 14:20 PP 96 Josef Hambálek
7. 3. část 01:23 - 89 Lukáš Veselý
8. 3. část 02:11 - 19 Karel Kabelka
9. 3. část 05:07 - 13 Jiří Matoušek
10. 3. část 05:31 - 88 Jan Nevosad
11. 3. část 10:14 - 19 Karel Kabelka

TJ Spartak Třebíč PSKC Okříšky-Kněžice 3:10
1. část 08:08 - 13 Jiří Matoušek
2. 2. část 03:19 PP 19 Karel Kabelka
3. 3. část 11:26 - 12 Jakub Matoušek


Odkaz na tabulku docházky na tréninky B-týmu

Odkaz zde


Všechny fotografie pořídil náš hlavní fotograf Radim Brancovský

JEHO WEB. STRÁNKY:

http://www.prohlidky.eu/virtualni-prohlidky/interier/int-sport-kultura-zabava/prohlidka-5/florbal.html


První neděli v prosinci 2.12. bude turnaj ČEZ FLORBAL CUP 12

Náš B-tým pořádá již 12.ročník turnaje neregistrovaných týmů Třebíčska, představí se zde 8 mužstev. Info napíši před turnajem. Všichni jste zváni....


Výsledky zápasů 10.11.2012

TJ Spartak Třebíč FBC UNITED Č. Budějovice 3:2
góly: 3x Zdeněk Nevosad
Hippos Žďár n/S. B TJ Spartak Třebíč 5:2
góly: 1x Zdeněk Nevosad, 1x Lukáš Veselý
Gratuluji k 50% úspěšnosti v domácích zápasech a další 3 body do tabulky. Hlavně to patří Zdendovi Nevosadovi za 4 goly :o)


V sobotu 10.11.2012 na zápasy 3.ligy

V sobotu přijďte podpořit naše hráče v dalších domácích zápasech na hale TJ Spartaku.
10.11 9:00 7 TJ Spartak Třebíč - FBC UNITED Č. Budějovice
10.11 14:30 8 Hippos Žďár n/S. B -TJ Spartak Třebíč


Domácí­ zápasy v 3. lize za 6 bodů !!!

V pátek 28.9. se v hale TJ Spartak uskutečnily dva zápasy 3.ligy mužů. Naši nejprve po tuhém boji vyhráli nad 1. FbK Tábor B 7 : 5 a v první­m letošní­m derby porazili Spartakovci Snipery po velice dobrém výkonu 4 : 0, kdy všichni naši hráči podali bojovný výkon, hráli zodpovědně a za to jim patří velké díky.

Ivan Hotový manažer A-týmu.


V PÁTEK 28.9.2012 NA LIGU

PRVNÍ TŘEBÍČSKÁ DERBY V 3.LIZE FLORBALU PROBĚHNE V PÁTEK 28.9.2012 NA HALE TJ SPARTAK OD 16 HOD. VŠICHNI JSTE ZVÁNI....
I.H.


3.liga mužů volá..

TJ Spartak Třebíč se probojoval zpět do vyšší soutěže....HURÁÁÁ


     Skupina ČEZ      K-stav Třebíč      Český florbal
Mann + Hummel Altro design Bresco Fraenkische Huhtamaki Deratex Moose Havlíčkovo řeznictví a uzenářství I&C energo Město Třebíč Poháry Otruba Spartak Třebíč Trebilift Pizzerie Laguna Třebíč YASHICA DIGITAL - www on-line služby
Jak se vám líbí stránky
1. Líbí se mi moc (1286)
2. Libí se mi trochu (2223)
3. Nelíbí se mi (913)
Počet hlasujících: 4422

Mediální partneři:
Třebíčský deník    Rádio Blaník
Horácké noviny
 
  |  
Homepage